| Laman Web Rasmi Hospital Setiu Terengganu  | Kesihatan Sepanjang Hayat, Kualiti Sepanjang Masa |

Malay Arabic English

Pengarah Terdahulu

| Print |  Email | Wednesday, 27 March 2013 04:22 | Written by hsetiu |

PENGARAH SEKARANG

DR. MASTURAL BT MOHAMED

 

PENGARAH TERDAHULU

Bil Nama Pengarah Tempoh
1  Dr. Hj. Abd. Rashid bin Che Ali 01/05/2003 - 01.01.2006
2  Dr. Bkhari@Bukhari bin Hashim 02.04.2006 - 30.09.2006
3  Dr. Hj. Asari bin Abdullah 01.10.2006 - 14.04.2007
4  Dr. Faidzah binti Hassan 15.04.2007 - 15.12.2009
5  Dr. Norzilawati binti Endut 16.12.2009 - 16.04.2010
6  Dr. Asmaliza binti Abdul Rahman 19.04.2010 - 01.04.2012
7  Dr. Saifur Rahman bin Muhammad 02.04.2012 - 04.03.2013
8  Dr. Mohd Faizal bin Abdullah  

 

 

joomla wellnessLorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s...